Vtipy o zvířátkách

Textové vtipy podle kategorií
Uživatelský avatar
Jirka
Administrátor fóra
Vtipů: 1522
Registrován: pon 17. črc 2017 8:45:50

Vtip - Policejní pes

Příspěvek od Jirka » čtv 28. pro 2017 10:26:32

Zaběhl se policejní pes a v lese potkal vlka. Oba se rychle skamarádili. Měli však smůlu a chytili se do železných pastí.
"Jestli tady tak zůstaneme, přijdou lovci a zabijí nás oba. Budeme si muset ukousnout nohu, abychom se z toho dostali," řekl vlk a hned si ukousl nohu.
Kousek poodběhl a čeká na psa, jenže ten pořád nejde. Nedalo mu to a opatrně se přiblížil zpět.
"Co se stalo? Na co tu čekáš?" ptá se vlk.
A pes mu odpověděl: "Nevím, co mám dělat. Už jsem si ukousal tři nohy a stále to drží!"



Uživatelský avatar
Jirka
Administrátor fóra
Vtipů: 1522
Registrován: pon 17. črc 2017 8:45:50

Vtip - Šnek zaučuje mladého

Příspěvek od Jirka » čtv 28. pro 2017 10:26:47

To takhle zaučuje starý šnek mladého všem dovednostem potřebným k životu, mezi jinými taky tomu, jak přecházet bezpečně silnici:
"Musíš si vyčíhnout správnou chvíli, pak vysprintovat, abys to stihnul mezi kola, tam počkáš, až auto přejede a pak dorazíš ten zbytek, dívej se, já ti to předvedu."
Tak vyběhne, mezi kola, počká, až auto přejede a přeběhne na druhou stranu.
"A teď ty!" volá na mladého přes cestu.
Tak mladý vyběhne, tak do 1/4 silnice (mezi kola), skrčí se a křáp, je na placku! Starý šnek na druhý straně vzdychne a říká:
"To je teda smůla, tříkolka Velorex, tu jsem neviděl léta."



Uživatelský avatar
Jirka
Administrátor fóra
Vtipů: 1522
Registrován: pon 17. črc 2017 8:45:50

Vtip - Kočka v prášku

Příspěvek od Jirka » čtv 28. pro 2017 10:27:02

Ptá se malá myš maminky:
"Co to vlastně je ten jed na myši?"
"Víš, miláčku, to je něco jako kočka v prášku!"



Uživatelský avatar
Jirka
Administrátor fóra
Vtipů: 1522
Registrován: pon 17. črc 2017 8:45:50

Vtip - Kašel v ZOO

Příspěvek od Jirka » čtv 28. pro 2017 10:27:22

Za ředitelem zoo doběhne ošetřovatel: "Pane řediteli, slon nám prochlad, strašně kašle."
Ředitel: "Dejte mu půl vědra horkého grogu."
Druhý den se ředitel ptá: "Tak, jak se má ten nemocný slon?"
"Ten nemocný se už má dobře, ale teď strašně kašlou všichni ostatní!"



Uživatelský avatar
Jirka
Administrátor fóra
Vtipů: 1522
Registrován: pon 17. črc 2017 8:45:50

Vtip - Klíšťata

Příspěvek od Jirka » čtv 28. pro 2017 10:27:39

Potkají se dvě klíšťata a jedno se ptá druhého: "Tak co, jak jde život?"
A to druhé odpovídá: "Ani se neptej, je teprve poledne a už mě dvakrát vytočili!"



Uživatelský avatar
Jirka
Administrátor fóra
Vtipů: 1522
Registrován: pon 17. črc 2017 8:45:50

Vtip - Zajíc a medvěd jako výběrčí

Příspěvek od Jirka » čtv 28. pro 2017 10:27:56

Na paloučku v lese stojí vlčí hospoda. Každý víkend je v ní natřískáno vlky, hlava na hlavě. Když jsou vlci v nejlepším, najednou se rozletí dveře, stojí tam malý zajíček a výhružně zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane!"
Vlci sedí, koukají jako opaření a nikdo se ani nehne.
"Fajn," povídá zajíček, "v tom případě mi všichni dáte kačku."
Vlci mu poslušně zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Další víkend se situace opakuje. Znovu, když jsou vlci v nejlepším, objeví se zajíček a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane."
Ani tentokrát se vlci nedokáží vzpamatovat.
"Takže mi dáte všichni kačku," povídá zajíček. Vlci opět zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Když zajíček odejde, vlci se vzpamatují a povídají: Vždyť je to naše hospoda, je nás tu padesát, každý z nás stačí na sto takových zajíců. Až přijde znovu, všichni vstaneme. Tak se vlci domluvili a následující víkend netrpělivě očekávali zajíčka.
Stejně jako minule, zajíček rozrazí dveře a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Vlci se na sebe podívají a všichni do jednoho vstanou.
Vtom se rozletí dveře hospody podruhé, stojí v ní obrovský medvěd a povídá: "Frajeři to maj za pět, ostatní za kačku."



Uživatelský avatar
Jirka
Administrátor fóra
Vtipů: 1522
Registrován: pon 17. črc 2017 8:45:50

Vtip - Škola žraloků

Příspěvek od Jirka » čtv 28. pro 2017 10:28:13

Učí velký žralok malého, jak má zaútočit na člověka v moři.
"Plaveš kolem člověka, potom se potopíš a pod vodou kroužíš jednou, potom se vynoříš a kroužíš 3x. Znovu se potopíš, uděláš kolečko a opět se vynoříš a 3x kroužíš. Potom se potopíš, zakroužíš, vynoříš se a zaútočíš."
Malý žralok ale oponuje:
"A proč mám kroužit, když můžu zaútočit hned?"
"To můžeš, ale budeš ho žrát i s hovnama."



Uživatelský avatar
Jirka
Administrátor fóra
Vtipů: 1522
Registrován: pon 17. črc 2017 8:45:50

Vtip - Mazácká vychytralost

Příspěvek od Jirka » čtv 28. pro 2017 10:57:41

Starej Formánek si koupil novýho mladýho kohouta a pustil ho na dvůr mezi slepice.

Mladý kohout hned přijde za starým kohoutem a začne vyskakovat: "Co tady ještě děláš, ty starej skostnatělej chudáku! Ty pomiluješ všechny slípky za jeden den, já jsem tak rychlej, že to zvládnu za půl hodiny."

Starej kohout na něj chvíli zírá a pak v klidu řekne: "OK frajere, jestli jsi tak rychlej, jak si myslíš, zkus mě doběhnout? " a začne utíkat.

Mladej borec nelení a začne starýho nahánět po celym dvoře.

V tom vyleze starej Formánek s kulovnicí a rup ho, mladýho frajera nekompromisně vodbouchne a pro sebe si brblá:

"Sakra, to už je třetí teplej kohout tenhle tejden!"



Uživatelský avatar
Jirka
Administrátor fóra
Vtipů: 1522
Registrován: pon 17. črc 2017 8:45:50

Vtip - Papoušek a papoušice

Příspěvek od Jirka » čtv 28. pro 2017 10:57:58

Pán sehnal papouškovi samičku k připuštění. Sjednali to s majitelem za 500kč. Dali je do klece, přikryli plachtou a teď to začalo. Když je odkryli, měla samička otrhané peří.

"Cos to udělal?" ptají se papouška zděšeně.

Papoušek odpovídá: "Za pětikilo snad můžu mít děvku nahou, ne?"



Uživatelský avatar
Jirka
Administrátor fóra
Vtipů: 1522
Registrován: pon 17. črc 2017 8:45:50

Vtip - Vycvičený lovecký pes

Příspěvek od Jirka » čtv 28. pro 2017 10:59:07

Hajný se chlubí v hospodě, jakého měl chytrého psa: "Pánové, jak velký kus dřeva jsem mu ukázal, tak velkého zajíce ulovil. Škoda, že ho už nemám."
"A co se mu stalo?"
"Minulý týden mu stará ukázala žehlící prkno a od té doby se ještě nevrátil!"



Přidat vtip / obrázek / video či komentář (přidat ZDE)